Masa Tablaları

Günümüze kadar masa tablalarının kullanımında en önemli sıkıntıların başında;

Masa tablalarına istenilen renk, desen ve resim uygulamalarının yapılamaması veya estetik kaygısı, solmazlık, çizilmezlik ve yanmazlık özelliklerini bünyesinde nitelik olarak barındıramaması gelmekteydi.
 
 
Ancak ürünümüz ChromaLuxe,  yukarda bahsettiğimiz problemlerin hepsinin çözümünü bulduğu gibi, diğer malzemelere göre mekanların daha estetik bir yapıya kavuşmasını da daha basit yollarla çözüme ulaştırmaktadır.
 
 
Mekanlar için tek tip, tek düze masa tablaları tasarımlarının kullanıcılar ve ticari mekanlar açısından kullanılmasının en önemli sebeplerinden biri maliyet olmasına karşın, ChromaLuxe ile yapılan masa tablalarında hangi tasarım, tip  veya renkten   kaç çeşit kullandığınız maliyet olgusunu etkilememektedir.
 
 
ChromaLuxe ile özellikle ticari ve hizmet sunan mekanlar( otel, cafe, restaurant,bar,disco, havaalanları vb gibi) ihtiyaçları olan masa tablası sayısınca değişik renk ve tasarımda masa tablası çeşidi kullanabilir, her  ayrı masa tablasında logolarını farklı bir tasarımla bütünleştirirken, mekanlarının görsellik düzeyini arttırıp bölgesinde veya sektöründe kurumsal kimliklerini ön plana çıkarabilirler.
 
 
ChromaLuxe kullanan tüketiciler, masa tablalarını diğer masa tablalarının dirençli olmadığı bütün temizlik kimyasallarıyla rahatlıkla silebilir ve temizleyebilirler. 
 
ChromaLuxe masa tablaları sahip olduğu tüm onaylı uluslar arası sertifikalar ve üretim normları sayesinde, kükürt ve toksik maddeler salgılamaktan uzak, çevre ve tüketici dostu bir ürün gamı sunmaktadır.
 
Kullanıcılar ChromaLuxe masa tablaları üzerine sıcak çaydanlık, kaynamış tencere vb gibi sıcak materyaller gönül rahatlığıyla koyabilir ve sınırsız süre üzerinde bekletebilirler. Kaynamış herhangi bir şey döküldüğünde çoğu zaman sadece ıslak bir bez aracılığıyla kolaylıkla silebilir ve temizleyebilirler, asla leke tutmaz.
 
Portföyümüzde bulunan 300'ün üzerinde masa tablası tasarımıyla mekanlarınızı istediğiniz estetik ve şıklıkta düzenleyebilir, konseptinize uygun tasarımları seçebilirsiniz. 
 
 
 
Uygulanabilir tasarım örneklerini görmek için E-KATALOG'u inceleyiniz.