Hakkımızda

 

RESMET Dış Ticaret Ltd. Şti. 2012 yılı başlarında Amerika’nın sublimasyonda dünyaca ünlü markası ChromaLuxe Türkiye distribütörü olarak kurulmuştur.

Yaklaşık bir senelik bir arge sürecinden sonra masa tablası ve asansör kabin duvar kaplaması olarak 2 farklı sektöre adım atmış ve kısa sürede kendi alanında piyasa liderliğini yakalamıştır.

Arka arkaya katıldığı uluslararası mobilya ve asansör fuarlarıyla hem yurt içinde hem de yurt dışında kalıcı müşteriler ve bayiler edinmeyi başarmıştır.

Başta Türkiye’nin tüm bölgeleri olmak üzere Suudi Arabistan, Dubai, Rusya, Mısır,İsrail gibi ülkelerde sektöründe lider firmalarla çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurumsal müşterileri arasında Kelebek Mobilya, TepeHome ve Boyner gibi sektörünün lider firmaları da yer almaktadır.

Kumaş tasarımları ve üretimi kendisine ait, özel tasarım masa, berjer, sandalye imalatına da başlamış ve bu ürünleri ReConcept markası altında toplamış, her geçen gün müşteri sayısını arttırarak yurt geneline yayılmıştır.

Türkiye’de ve Dünya’da bu ürünle masa tablası üreten ilk ve tek firma, yine kumaş tasarımlarını kendisi hazırlayıp kumaşları basıp, sandalye ve berjer üretimi yapan tek firmadır.

Yurt içinde ve yurt dışında yaptığı sayısız cafe projeleriyle her geçen gün bilinirliği ve marka gücü artan RESMET, yüksek referanslara sahip, müşterileriyle olan ticari ilişkilerini kalıcı bir şekilde sürdürmeye devam edecektir.

Ürünler

E-Katalog

Duyuru ve Haberler

İletişim Bilgilerimiz

MERKEZ OFİS

İnönü Mah. Emekçi Sokak No:30 Gökçe Apt D:1 ATAŞEHİR- ISTANBUL

T 0216 594 00 18
F 0216 594 00 19
E info@resmet.com.tr

INGILTERE OFİS

Shilton Park, 69 Trefoil Way, Carterton, Oxfordshire OX18 1FX ENGLAND

T +44 7966 910 737
E info@resmet.co.uk

FABRİKA

Güzelevler Mah. Kanarya Cad. No:25 (Efes Pilsen Arkası) YÜREĞİR / ADANA

T 0322 429 00 22